KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 100 szavas írástechnikai játék

Go down 
SzerzőÜzenet
Franklin Longbottom

Franklin Longbottom


Hozzászólások száma : 68
Age : 20

100 szavas írástechnikai játék Empty
TémanyitásTárgy: 100 szavas írástechnikai játék   100 szavas írástechnikai játék Icon_minitimeKedd Szept. 01, 2020 10:39 pm

***
Vissza az elejére Go down
Franklin Longbottom

Franklin Longbottom


Hozzászólások száma : 68
Age : 20

100 szavas írástechnikai játék Empty
TémanyitásTárgy: Re: 100 szavas írástechnikai játék   100 szavas írástechnikai játék Icon_minitimeKedd Szept. 01, 2020 10:43 pm

Beküldési határidő: 2020. augusztus 31. éjfél
Feladat: írj egy legfeljebb 100 szavas, Young Adult romantikus jelenetet. A szereplők legyenek kamaszok, de ezt ne egyértelmű jelekkel mutasd meg (utalás életkorra, iskolára, stb.), hanem a hang legyen YA-s. Rád bízzuk, hogy milyen környezetbe helyezed a jelenetet, és azt, hogy E/1-ben vagy E/3-ban mesélsz.



Pittyenés töri meg a lyuknak is alig nevezhető hálószoba némaságát. Egy aprócska hang a nesztelen éjszakában fülsiketítően hathat az ember lányára, így én is megugrok ültő helyemben. Habozás nélkül a villogó ablakra kattintok, hogy megnézzem, ki írt üzenetet éjnek évadján.
Görcsbe ugrik a gyomrom, és bukfencet vet, amint megpillantom a chatablak tetejére szerkesztett nevet. Nem is gondoltam volna, hogy még ébren van…
Ujjaimat a klaviatúra billentyűin kezdem mozgatni, és meggondolatlanul lenyomom az entert az üzenet végén. Nem szabadott volna elhívnom. Ez életem legnagyobb hibája!
Eltűnt, vissza se ír. Reakciója engem igazol egy napig.
Két nap múlva: „Szívesen megyek Smile
Vissza az elejére Go down
 
100 szavas írástechnikai játék
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tösztölős :: Nem fórumos írások-
Ugrás: